MojAndroid

Amazfit, dcérska firma známeho Xiaomi, si pre nás pripravila dvojicu noviniek. Amazfit Pop Pro a GTS 2 Mini sú najnovšími dostupnými modelmi tohto výrobcu. Oba modely sú menšími súrodencami svojich známejších a skôr predstavených modelov.

Amazfit Pop Pro

Amazfit Pop Pro

Má 1,43″ LCD obrazovku a 225 mAh batériu, ktorá by vám mala na jedno nabitie vydržať až 9 dní. Hodinky ďalej podporujú Bluetooth 5.0, vodoodolnosť 5ATM a až 60 športových režimov. Rozdiel medzi Amazfit Pop a Pro verziou je v GPS – Pro verzia obsahuje GPS, ale nie-Pro verzia ho nemá. Ich cena by sa mala pohybovať okolo 50 € v Číne. Do predaja tam idú 10. decembra. Budú dostupné vo farbách Čierna, Zelená a Ružová, spomína PocketNow.

Amazfit GTS 2 Mini

Amazfit GTS 2 Mini

Amazfit GTS 2 už vyšli a sú dostupné aj u nás za cenu okolo 200 €. Avšak na rozdiel od svojej väčšej verzie neprinášajú žiadne nové funkcie. Rozdiel je len vo veľkosti displeja a batérie – tie sú samozrejme menšie. Kým GTS 2 majú 1,65″ displej, Mini verzia dostala len 1,55″. Obsahujú 220 mAh batériu, čo by malej verzii mali zabezpečiť až 7 dňovú náročnú výdrž, 14 dňovú bežnú výdrž alebo 21 dňovú základnú výdrž. Stoja približne 90 € v Číne a sú dostupné vo farbách Zelená, Ružová a Čierna.

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o ich dostupnosti v Európe.

Konkurencia

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT displej

Ak ste si ochotný trochu priplatiť, tak okolo 150 € si viete zaobstarať solídne hodinky Huawei Watch GT. Tie ponúkajú 1,39″ OLED displej, GPS a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Navyše získate prémiovejší vzhľad hodiniek taký, aký sa hodí aj k obleku.

Huawei Watch Fit

Huawei Watch FitHuawei Watch Fit sú veľmi podobné hodinky ako Amazfit GTS 2. Ponúkajú 1,64″ AMOLED, rovnakú 5ATM vodoodolnosť, GPS, 4 GB vnútornej pamäte a sú dostupné vo viacerých farbách – Zelená, Ružová a Čierna. Ich cena je do 100 €.

3.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+