MojAndroid

E-shop Alza.sk patrí medzi najväčšie na Slovensku. Iba pred nedávnom sme vás informovali o tom, že materská spoločnosť Alza z Čiech všetkých poriadne šokovala a začala predávať elektromobily priamo na stránkach svojho obchodu. Teraz sa zaujímavé elektromobily dostávajú aj k nám spolu s elektromotorkami.

Náš tip
Alza.cz pridáva do svojej ponuky elektromobily BMW i3 a Tesla Model 3

Najviac zaujme Tesla Model X 100D. Ide o jeden z najdrahších elektromobilov s cenovkou 133 000 EUR. Okrem toho sú k dispozícii aj nové elektromotorky Zero S a Zero DS. Novinky je dokonca možné pozrieť si vystavené v bratislavskom showroome.

„Elektromobily Tesla a elektromotorky Zero Motocycles predstavujú silný technologický pokrok. Každý sa o tom môže prísť presvedčiť na náš showroom v Bratislave, kde ich zákazníkom radi predvedieme. Ich kúpa je naviac na našom e-shope rovnako jednoduchá, ako kúpa nového počítača či telefónu,” uviedol Jaromír Řánek, riaditeľ vývoja biznisu Alza.cz s tým, že vďaka čistej technológii sa ich netýka rada zákazov, ich prevádzka je veľmi lacná 
a dobíjajú sa rovnako ľahko ako mobilný telefón.

Kým Tesla Model X 100D ponúka dojazd až 565 km na jedno nabitie, zaujmú aj nové motorky. Tie sú vďaka absencii klasického motora ľahšie a ponúkajú slušný dojazd na úrovni 259 km. Ich cena začína už na úrovni 16 890 EUR. Viac informácií o nových modeloch nájdete na stránkach eshopu Alza.sk. Hoci predaj elektromobilov cez internetový obchod zameraný na elektroniku vyzeral najskôr ako sci-fi pokus, zdá sa, že to Alza myslí vážne a s predajom elektromobilov a elektromotoriek vážne.

3.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+