MojAndroid

Android Auto sa pomaly ale isto stáva súčasťou nových automobilov. Pokiaľ by ste chceli funkciu využívať, ale vaše auto ju nepodporuje, výrobca Alpine má pre vás riešenie. Je ním nová jednotka s označením Halo9 iLX-F259. Jedná sa o jednotku, ktorá obsahuje 9″ displej, na ktorom bez problémov zobrazíte aj Android Auto. Tento model neobsahuje mechaniku na CD či DVD. To nám však vôbec neprekáža, v dnešnej dobe nie je mechanika podstatná, sú tu lepšie riešenia.

Inštalácia zariadenia by mala byť veľmi jednoduchá, nevyžaduje žiadny prispôsobený výrez čí držiak. Po inštalácii môžete s displejom otáčať a nastaviť ho v štyroch rôznych uhloch, čo sa môže niekedy hodiť. Nechýba bluetooth pripojenie a hudbu môžete prehrávať aj z USB. Nechýba ani AUX. K dispozícii bude aj univerzálny konektor na kameru. Pokiaľ by ste o túto novinku mali záujem, predávať by sa mala začať v marci za cenu približne 800 dolárov.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Android Auto sa správa zvláštne? Takto problém jednoducho vyriešite | NÁVOD
Náš tip
Mapy Google pre Android Auto si prešli dizajnovou zmenou
Náš tip
Google Podcasty získavajú podporu pre Android Auto
10.1.2019
Zdroj: phandroid.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+