MojAndroid

Keď som bol malý chlapec, LEGO bolo hračkou, ktorú chcel mať každý. Spolu so mnou rástlo aj LEGO a dnes preto nie je žiadnym prekvapením, že ho moderné deti môžu nájsť už aj vo svojich smartfónoch. Hoci nejde o kocky, ktoré si môžete poskladať, ide o naozaj zaujímavé a prepracované hry, ktoré vás dokážu zabaviť. Prirátajte si k tomu takého detského hrdinu, akým je Harry Potter a o úspech máte postarané.

Známym kúzlom Alohomora si do vášho mobilu snaží otvoriť dvere herná novinka s názvom LEGO Harry Potter. Po 6 rokoch od dátumu, kedy bola hra vydaná pre počítače, si svoju cestu našla aj do obchodu Play. Rozdelená je na dve samostatné hry – podľa častí knihy 1-4 a 5-7. V hre pritom môžete zažiť (zahrať?) ozajstné scény z knihy, čo určite poteší každého fanúšika tohto čarodejníckeho učňa. Hra ponúka naozaj prepracovaný príbeh, no za grafiku ju až tak pochváliť nemôžeme. Predsa len už žijeme v roku 2016. Pochvalu si nezaslúži ani cena, ktorá je stanovená na 5,27 EUR za každú z dvoch častí hry. Zarytí fanúšikovia ale zahryznú zuby a vrátia sa do detských čias, kedy boli slová LEGO a Harry Potter v ich každodennom slovníku.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
29.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+