MojAndroid

Značka Alcatel na výstave CES 2018 poodhalila svoje plány a portfólio smartfónov pre rok 2018. Alcatel plánuje v priebehu niekoľkých mesiacov uviesť nové zariadenia so skutočne novým dizajnom. Stane sa tak zároveň jednou z prvých značiek, ktorých kompletná ponuka bude zahŕňať zariadenia s displejom s pomerom strán 18:9. Dočkať by sme sa mali hneď troch produktových radov. 

Náš tip
Toto je vlajková loď Alcatel 5, tvrdí Evan Blass

Alcatel 1, 3 či 5?

Všetky tri produktové kategórie by mali ponúknuť technológie či dizajnovú líniu známu skôr z drahších zariadení. Cieľom je priniesť tieto technológie prakticky všetkým zákazníkom.

“Sledujeme aktuálne trendy a aj na základe nich sme sa rozhodli prispôsobiť portfólio smartfónov Alcatel pre rok 2018, aby oslovilo našich zákazníkov ešte viac a naplno využilo príležitosti, ktoré sú pred nami,”  hovorí Christian Gatti, Global President Alcatel Business Division a Executive Vice President spoločnosti TCL Communication. “Modernizujeme design našich smartfónov a sme jedným z prvých svetových výrobcov, ktorí ponúknu telefóny s displejom s pomerom strán 18:9 vo všetkých produktových radoch. Chceme tým sprístupniť technológie a funkcie typické pre drahšie zariadenia prakticky všetkým zákazníkom.

Rada Alcatel 1 ponúkne cenovo dostupné smartfóny so štýlovým dizajnom a prémiovými materiálmi po stránke spracovania. Ďalšou v ponuke bude rad Alcatel 3. V tomto prípade pôjde o kombináciu trendových technológií ako duálny fotoaparát, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením a stále dobrý pomer cena/výkon.

Náš tip
Alcatel A3 10 LTE: Nový tablet s rýchlym 4G internetom

Nasledovať bude rad Alcatel 5. Ponúkne tie najlepšie technológie značky Alcatel, avšak za nižšie ceny v porovnaní s konkurenčnými smartfónmi. Nebude chýbať funkcia rozpoznávania tváre pre zabezpečenie zariadenia či veľká kapacita batérie. Konkrétne špecifikácie sa však dozvieme pravdepodobne až na výstave MWC 2018, kde by mali byť nové produkty oficiálne predstavené.

Zdroj: tlačová správa

10.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+