MojAndroid

Alcatel OneTouch na výstave CES 2015 predstaví nové inteligentné hodinky, ktoré majú byť lacnejšou alternatívou k štýlovým hodinkám Motorola Moto 360, či k LG G Watch R. Spoločnosť má v Las Vegas uviesť Alcatel OneTouch Watch, ktoré majú byť okrúhle a ponúknuť majú tiež štyri druhy remienkov. Novinka na prvý pohľad vyzerá štýlovo, a čo je dôležité, má sa predávať za prijateľnú cenu.

Náš tip
RECENZIA | Motorola Moto 360 – Najkrajšie hodinky s Android Wear

Presné parametre ani funkcie hodiniek nepoznáme. Predpokladá sa, že budú bežať na operačnom systéme Android Wear, zobrazia notifikácie, umožnia ovládať hudobný prehrávač, zmerať srdcový tep a všetko to, čo dnešné smart hodinky už bežne dokážu. Neznáma je tiež hardvérová špecifikácie, a teda nevieme, aký procesor hodinky poháňa, ako ani to, akú veľkosť a rozlíšenie má okrúhly displej. Všetko sa dozvieme ale už čoskoro na výstave CES 2015, ktorá  začína už v pondelok.

Zdroj: phonearena

2.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+