MojAndroid

Tvorcovia zo Sandbox Interactive prinášajú očakávaný MMORPG titul Albion Online teraz aj na mobilnú platformu Android. Hra bola dlhšiu dobu dostupná len v rámci BETA testovania, teraz však vývojári uvoľňujú hru vo finálnej verzii prostredníctvom svojej oficiálnej stránky.

Hra je dostupná na rôznych platformách bez straty postupu hrania

Náš tip
RuneScape príde ako mobilná Android hra do Obchodu Play už túto zimu

V rámci titulu Albion Online sa prebíjate protivníkmi, zabíjate monštrá a posúvate sa na vyššie úrovne. Môžete sa tiež stať remeselníkom a zhromažďovať rôzne plodiny, ktoré následne predáte bojovníkom za účelom zisku. Hra je dostupná na platformách PC, Linux, MacOS a teraz tiež na mobilnej platforme Android. K dispozícii je hranie na rôznych platformách s rovnakými charaktermi bez straty postupu v rámci hry.

Náš tip
Lenovo predstavilo rozšírenú realitu, s ktorou si zahráte Star Wars hry

Hra Albion Online je prémiovým MMORPG titulom a inštalačný súbor je potrebné stiahnuť z oficiálnej stránky vydavateľa. Hra nie je dostupná prostredníctvom Obchodu Play. Obsah hry je spoplatnený a štartovací balíček začína na hodnote približne 30 dolárov.

Zdroj: androidcommunity

Upravené (19.7.2017)

Oficiálna stránka hry aktuálne oznamuje chybové hlásenie o údržbe. Momentálne nie je možné prijímať nové registrácie do hry. K dispozícii je odkaz na fórum titulu, kde si záujemcovia môžu prečítať najnovšie informácie.

21.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+