MojAndroid

Populárna multiplatformová navigácia Sygic má dnes úspešný deň. Potom, ako svetu oznámila príchod novej aplikácia Sygic Family, aktualizovala aj svoju terajšiu multiplatformovú navigáciu Sygic: GPS Navigation. Tá v najnovšej verzii 12.2.0 prináša viacero zmien, najviac zaujmú zrejme nové mapy a ich nový dizajn. Noviniek je však oveľa viac.

Kvalitná slovenská Android aplikácia a navigácia Sygic prináša v najnovšej verzii nasledovné zmeny:

  • nové mapy s vylepšeným dizajnom,
  • 3 alternatívne cesty na výber v prípade, že naplánovaná cesta nie je prejazdná,
  • upozornenie na ostré zákruty,
  • nový Junction View - pohľad na cestu z pozície vodiča,
  • upozornenia na navigovanie v pozadí,
  • vylepšené obchádzanie neprejazdných ciest a cestných zátaras,
  • cieľ v navigácii sa vymaže automaticky, keď ste v jeho blízkosti a aplikáciu pošlete do úzadia (tlačidlom Home),
  • otáčanie zamknutej obrazovky pre cyklistov,
  • možnosť zmeny veľkosti fontu v nastaveniach,
  • obľúbené miesta a história v novej verzii obsahujú viac detailov.

  

Ak ste na navigáciu Sygic ešte nezískali aktualizáciu, prípadne ju ešte nemáte nainštalovanú, môžete tak spraviť pomocou nášho odkazu na Google Play Store nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám nová verzia aplikácie páči a či pociťujete väčšie pohodlie pri navigovaní.

[app_badge id="com.sygic.aura" price=""]

8.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

26 odpovedí na “Aktualizovaný Sygic vo verzii 12.2.0 prináša nové mapy a ďalšie vylepšenia”

    • Ako to myslis, „nefunguju“? By ma to fakt zaujimalo, kedze mam SGS3 a nemam s tym ziaden problem…

      BTW, asi by bolo dobre v clanku spomenut, ze okrem tych 131MB samotnej aplikacie sa stiahnu vsetky mapy znovu (co pre europu je dakych ~3.8GB). Pisete sice ze maju vylepseny „dizajn“ (fakt netusim co si mam pod tym predstavit), ale ja som si ziadnu zmenu nevsimol…

      • Nechcem tu vyvolávať flame, riešil som to s helpdeskom (sú fakt ochotní, díki) a neprevádzkovali sme to :-( Vlastné POI sa načítajú do mobilu, vidíš ich v databáze, ale nezobrazujú sa na trase :-

        Aké vlastné POI si si nahral? Hoď postup, ja som dodržal nimi odporučený a nič :-(

  1. Dobry den,dnes mi prisla aktualizacia na Sygic, po aktualizacii som nemal ani jednu mapu, to sa mi este nestalo mam ho od 10.11.2012,tak som zacal stahovat od znova celu strednu Europu ale teraz mi ide stiahnut celu Europu nie len strednu a zakupenu mam len strednu.Vie mi to niekto vysvetlit?

Pridaj komentár

+