MojAndroid

DropBox uvoľnil novú betaverziu svojej aplikácie, ktorá pre svojich používateľov prináša niekoľko noviniek. Okrem lepšej podpory pre Nexus 7, pridáva a náhľady videí a vylepšuje ich prehrávanie na Androide 4.0 Ice Cream Sandwich a Jelly Beane. Betaverzia aplikácie prináša aj schopnosť otvárať DropBox súbory z iných aplikácií a samozrejmosťou sú aj ďalšie opravy chýb a vylepšenie výkonu.

Nový DropBox zatiaľ nie je dostupný na stiahnutie z Google Play, kde by sa ale mal objaviť v už v krátkej dobe. Ak by ste mali chuť nový DropBox vyskúšať už teraz, môžete tak spraviť stiahnutím inštalačného .apk súboru z oficiálneho fóra DropBoxu alebo priamo pomocou nasledovného odkazu –> http://db.tt/vtx6PpEU.

Zdroj: androidcentral, DropBox

15.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+