MojAndroid

Aplikácia YouTube prešla včera zaujímavou aktualizáciou, ktorú si isto všimnete na prvý pohľad. Zmeny sa dajú rozdeliť na dve verzie: prvou je zmena pre zariadenia s Androidom 3.2 a vyšším a pre ICS.

Spoločnosť Google zmenila prostredie aplikácie, keď teraz máte na ľavej strane lištu so všetkými potrebnými položkami.  Ak si chcete video pozrieť neskôr, stačí si nastaviť zariadenie tak, že vám predbežne načíta video do zariadenia a vy si ho budete môcť prehrať, keď nebudete mať dostupnú kvalitnú mobilnú sieť alebo Wi-Fi.

YouTube aplikáciu si môžete premeniť aj na streamovacie zariadenie, keď si spustíte video na smartfóne a prehráte si ho napríklad na vašom televízore alebo počítači prostredníctvom funkcie YouTube TV.

S novou aktualizáciu získate aj prístup do celej histórie na všetkých vašich zariadeniach.

Druhou „várkou“ zmien sú zmeny pre zariadenia s Androidom 2.4 a skoršie. Tu sa udiali zmeny ako prihlásenie sa účtom Google do aplikácie, prehrávanie HD videa na zariadeniach, ktoré to umožňujú a opravené sú aj  chyby.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia YouTube

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+