MojAndroid

Ak patríte medzi pravidelných používateľov Twitteru, tak určite poznáte aj oficiálnu aplikáciu pre túto sociálnu sieť. Na Google Play existuje k nej niekoľko alternatív, no natívna aplikácia má stále čo ponúknuť. Najnovšia aktualizácia ju opäť trochu vylepšuje a prináša plynulejšie animácie a niekoľko ďalších funkcií.

Twitter

Vo februári sa dočkali používatelia oficiálneho Twitteru pre Android novej funkcie, ktorá umožnila prehliadanie starších tweetov. Tie bolo však možné sledovať približne len týždeň do minulosti. Update prezeranie minulých tweetov vylepšuje a umožňuje svojim používateľom nahliadnuť na tweety aj niekoľko mesiacov dozadu. Pri vyhľadávaní sú najpopulárnejšie tweety zobrazené ako prvé. Novinkou sú nové animácie pri načítavaní starších tweetov, pri posune smerom nadol.

Aplikácia Twitter je na Google Play dostupná zadarmo. Ak ste si ju ešte neaktualizovali, môžete tak spraviť  teraz prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+