MojAndroid

Včera sa aktualizovala aplikácia Skype, ktorá prináša teraz rýchlejší štart aplikácie, opravu chýb videa na celú obrazovku, ktoré sa prejavovali na niektorých novších zariadeniach a má aj novšie rozhranie chatu.

Skype – free IM & video calls
Skype
Verzia 2.8.0.920 (26. 4. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.1+

Zadarmo

Ak ste používateľom Skype, alebo si ho chcete prvý krát nainštalovať, môžete tak urobiť v Google Play Store na linku nižšie.

Twitter pre Android dostal podobne ako Skype včera aktualizáciu. Prináša množstvo nových funkcií a omnoho viac ako len malú aktualizáciu opráv chýb. Vylepšené používateľské rozhranie zlepšuje rýchlosť aplikácie, pridáva nové spôsoby push správ a mnoho ďalších.

Aktualizácia ďalej prináša aj podporu nových jazykov: tradičná čínština, švédčina, nórčina, dánčina, fínčina, poľština, maďarčina, thajčina.

Twitter
Twitter, Inc.
Verzia 3.2.0 (26. 4. 2012)
Veľkosť 2,5 MB
2.1+

Zadarmo

Aktualizácia je k dispozícii v Google Play Store a prináša nový požitok z twitterovania.

Zdroj: Google Play Store

27.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+