MojAndroid

Spoločnosť Samsung pokračuje v aktualizovaní svojich Android zariadení. Väčšina z jej drahších zariadení z posledných dvoch rokov už dostala aktualizáciu najnovšiu verziu systému Android 9.0 Pie a veľa z nich aj poslednú júnovú bezpečnostnú záplatu systému. Tentokrát sa vracia k svojim tohtoročným vlajkovým modelom Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e, ktorým v novej aktualizácii prináša staronovú funkciu – skener QR kódov.

QR skener je v smartfónoch určite obľúbenou funkciou, respektíve aplikáciou, pretože QR kódy dokážu značne uľahčiť veľa činností. Vlajkové lode Samsungu síce možnosť skenovania QR kódov mali už po predstavení, ale len s pomocou hlasového asistenta Bixby, ktorým ste si museli skener vyvolať. Od aktualizácie s označením G97*FXXU2ASF3 by mal byť QR skener normálnou súčasťou aplikácie fotoaparátu. Po jeho aktivácii v nastaveniach aplikácie pribudne skener medzi režimami fotografovania v spodnej časti grafického rozhrania. Prepínať medzi režimami je možné jednoduchým posúvaním prsta. Súčasťou aktualizácie je aj júnová bezpečnostná záplata systému Android.

Náš tip
Samsung pracuje na hodinkách Galaxy Watch 2 s označením “Renaissance”
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.6.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+