MojAndroid

Ak potrebujete mať k dispozícii aplikáciu, s ktorou si budete môcť editovať vaše dokument, vhodnou alternatívou napríklad ku Google Drive je Quickoffice PRO. V najnovšej verzii 5.5 si zaslúži vašu pozornosť, pretože prináša množstvo nových funkcií.

Najnovšia aktualizácia Quckoffice PRO prináša nový font a nové klávesové skratky pre Bluetooth klávesnice a smartfóny s QWERTY klávesnicou. V prehliadači PDF dokumentov môžete vytvárať komentáre, poznámky a zlepšený bol aj nástroj výberu. V textových dokumentoch získavate podporu kontroly pravopisu, vylepšené možnosti tabuľky a grafov.

V nástrojoch prezentácií môžete použiť laserové ukazovátko, duplikovať snímky a číslovať stránky.

Quickoffice Pro (Office a PDF)
Quickoffice
Verzia 5.5.209 (25. 4. 2012)
Veľkosť 12 MB
2.0+

11,33 €

Tabuľkový procesor sa veľmi neposunul vpred, no aj tak môžete v novej aktualizácii upravovať veľkosť grafov, presúvať ich a aktualizovať v priamom prenose.

Quickoffice Pro HD
Quickoffice
Verzia 5.5.320 (26. 4. 2012)
Veľkosť 13 MB
3.0+

15,43 €

Zdroj, foto: Google Play Store

28.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+