MojAndroid

Samsung začína sprístupňovať novú aktualizáciu pre svoje hodinky Galaxy Gear. Najväčšou a asi najviac vítanou zmenou je hlásené predĺženie chodu na batériu. Zatiaľ sa nevie o presných číslach, no používatelia, ktorí si update nainštalovali, údajne zmenu vo výdrži už pocítili. Inou významnou novinkou je podpora notifikácií z aplikácií tretích strán, ako napríklad Twitter, Gmail, Hangouts alebo iných, ktoré si budete môcť prečítať priamo na displeji Galaxy Gearu.

Samsung-Galaxy-Gear-12

Samsung taktiež vylepšil funkciu Galaxy Gear Smart Relay, ktorá umožňuje spúšťanie aplikácií na smartfóne priamo z prostredia hodiniek. Podľa používateľov bolo údajne vylepšené aj ovládanie pomocou gesta. Momentálne podporujú hodinky viaceré zariadenia spoločnosti Samsung, vrátane Galaxy S4, Galaxy Note 3, ale aj starších modelov Galaxy S III a ďalších. Kedy sa update objaví aj na Slovensku, zatiaľ nie je presne známe, no mohlo by to byť už v nasledovných dňoch.

Zdroj: phonearena

27.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+