MojAndroid

Pôvodný článok zo 16.7.2012

Informácie okolo aktualizácie HTC Desire HD prezrádzali, že majitelia týchto zariadení sa dočkajú Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Nakoniec sa však celá situácia zvrtla do opačného garde, keďže Ice Cream Sandwich „mal zlý výkon na zariadení počas skúšok“. Upozornila na to spoločnosť TELUS.

Táto rana spôsobila majiteľom HTC Desire HD veľký smútok, a je teda zbytočné očakávať aktualizáciu, a ak sa vám náhodou objaví, podľa dostupných informácií, nie je vhodné tento stroj aktualizovať, minimálne v sieti mobilného operátora TELUS v Kanade.

Aktualizácia 17.7.2012:

Podľa vyjadrení spoločnosti HTC na Facebooku, v upgradovaní na verziu Android 4.0 Ice Cream Sandwich sa stále pokračuje a pre HTC Desire HD by sa mala aktualizácia objaviť počas júla-augusta. Problém, ktorý je popísaný vyššie, sa dotýka len zariadení spoločnosti TELUS.

Hovorca spoločnosti HTC k celej záležitosti povedal:

“Pokiaľ je to možné, sme pripravení dodávať na naše zariadenia tie najnovšie verzie softvéru. Sme veľmi radi, že termíny dodávky Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich budú dodržané a tešiť sa môžu, tak majitelia HTC Desire HD, ako aj majitelia HTC Desire S.”

Aktualizované 21.7.2012:

HTC oficiálne prehlásilo, že v rámci zachovania používateľskej spokojnosti, nebude aktualizovať Desire HD na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zdroj: TELUS, Androidcentral

HTC Desire HD

Android 2.2 (Froyo)4,3''
1 000 MHz Qualcomm Scorpion480x800
768 MB8 MPx
1,5 GBHD 720p (1280 x 720)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+