MojAndroid

Photoshop pre počítače patrí azda k najpoužívanejším programom, ktoré používajú profesionáli ale aj laici na úpravu fotografií. Photoshop Touch je alternatívou počítačovej verzie pre Android zariadenia a v najnovšej verzii s označením 1.3.0 prináša niekoľko vylepšení.

Medzi azda najdôležitejšie vylepšenia Photoshop Touch patrí podpora obrázkov a fotografií až s 12 megapixlovým rozlíšením. Aj keď sa to môže zdať už teraz málo, veríme, že v budúcnosti sa táto podpora rozšíri. Medzi ďalšie vylepšenia patrí pridanie niektorých efektov, podpora nových jazykov a vylepšenie používateľského prostredia a opravy niekoľkých chýb.

Aplikácia Photoshop Touch poteší žiaľ zatiaľ len majiteľov tabletov, teda na bežnom Android smartfóne ju nenainštalujete. Ak však patríte ku „grafickým mágom“ a vlastníte tablet, cena necelých 8 € by nemala byť prekážkou k tomu, aby ste si vytvorili zo svojich fotografií nezabudnuteľné zábery.

Photoshop Touch je teraz dostupná v Google Play Store za cenu 7, 99 €.

Zdroj, foto: Androidpolice, Google Play Store

7.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+