MojAndroid

Spoločnosť HMD Global, ktorá v súčasnosti stojí za smartfónmi so značkou Nokia už pripravuje aj smartfóny pre rok 2018. V súčasnosti si na Slovensku môžete zakúpiť celkovo štyri zariadenia a to konkrétne Nokia 3, 5, 6 a 8. Podľa najnovšej aktualizácie aplikácie Nokia Camera sú však na rade aj ďalšie zariadenia, ktoré ešte neboli oficiálne predstavené.

Náš tip
Potvrdené: Nokia 2 očakáva Android 8.1 Oreo
Náš tip
Nokia 6 (2018): Poznáme prvé úniky informácií pripravovaného smartfónu!

Nokia 7 Plus?

Predchádzajúce úniky informácií priniesli niektoré údaje o pripravovaných smartfónoch Nokia 1 a Nokia 6 (2018). Ďalšie pripravované smartfóny naznačila práve spomínaná aktualizácia aplikácie Nokia Camera. Aktualizácia obsahovala údaje o súčasných modeloch, ktoré sú v predaji. Nechýbali zariadenia Nokia 2 a Nokia 7, ktoré zatiaľ nie sú v predaji na Slovensku, ale aj zariadenia pre rok 2018. Ide konkrétne o zariadenia Nokia 4, Nokia 7 Plus, ale aj pravdepodobne nadchádzajúca vlajková loď Nokia 9.

Náš tip
HMD Global odhaduje predaj až 16 miliónov telefónov Nokia za tretí štvrťrok 2017

Úniky informácií tak naznačujú najmenej 4 pripravované zariadenia, hoci o smartfóne Nokia 4 už panovali predpoklady ohľadom číslovky 4. Tá je v Číne, kde sa zariadenia aktuálne vyrábajú, vnímaná negatívne. Viac informácií o pripravovaných zariadeniach by sme sa mali dozvedieť ešte pred výstavou MWC 2018, kde by niektoré zo zariadení mali byť oficiálne predstavené verejnosti.

Zdroj: phonearena

2.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+