MojAndroid

Pred 3 dňami sme majiteľov zariadenia LG Optimus 2X informovali o tom, že ich zariadenie nebude aktualizované na Android Ice Cream Sandwich 4.0. Spoločnosť LG však oznámila inú aktualizáciu – na verziu 2.3 Gingerbread, ktorá sa v Európe má uskutočniť už dnes! Ďalšie 2 high-end zariadenia tejto spoločnosti dostanú 2.3 Gingerbread nasledovne: LG Optimus 3D21. novembraLG Optimus Black 28. novembra! Majitelia Optimusu 2X – okamžite chyťte svoje zariadenie do ruky a skúste si aktualizovať svoj Android! Ak sa vám to podarí, informujte nás v komentároch.

Oficiálne vyhlásenie spoločnosti LG:

LG would like to express its sincere thanks to all of the Optimus Series owners who have been waiting patiently for the Android 2.3 Gingerbread upgrade. We are excited by the high level of product interest that LG Optimus Series owners have shown, and we are taking all possible measures to offer a smooth OS upgrade in a timely manner.

The three premium smartphones of the Optimus Series will be upgraded first, as outlined below, followed by a global rollout thereafter.

– LG Optimus 2X: Now available (as of 1st November, 2011) for open models in Europe
– LG Optimus 3D: Week commencing November 21st for open models in Europe
– LG Optimus Black: Week commencing November 28th for open models in Europe

The exact timing of the upgrades in each market may vary because of the different requirements in each country with respect to domestic operators and models. Please contact local service representatives to check the specific upgrade schedule in your market.

Voľný preklad:

Spoločnosť LG by chcela vyjadriť úprimnú vďaku všetkým majiteľom Optimus zariadení, ktorí trpezlivo čakali na Android 2.3 Gingerbread aktualizáciu. Sme nadšení vysokému záujmu, ktorý ukázali majitelia Optimus zariadení a snažíme sa spraviť všetky možné opatrenia, aby váš upgrade prebehol hladko a včas.

Ako prvé budú aktualizované 3 prémiové smartfóny Optimus série, ako je uvedené nižšie. Aktualizácia potom prebehne aj na globálnej úrovni.

LG Optimus 2X – K dispozícii už teraz (od 1.11.2011) – pre nebrandované modely v Európe,

LG Optimus 3D – Týždeň začínajúci 21. novembrom – pre nebrandované modely v Európe,

LG Optimus Black – Týždeň začínajúci 28. novembrom – pre nebrandované modely v Európe.

Presné načasovanie aktualizácie sa môže líšiť na každom trhu vzhľadom na rôzne požiadavky v jednotlivých krajinách s ohľadom na domácich prevádzkovateľov a vzhľadom na jednotlivé modely. Kontaktujte prosím miestneho servisného zástupcu pre bližšie informácie ohľadom aktualizačného plánu na vašom trhu.

Zdroj: EuroDroid.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+