MojAndroid

Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že vlajková loď LG G3 dostáva najnovší Android 5.0 Lollipop už aj na Slovensku, takže jej majitelia sa môžu tešiť so všetkých vylepšení a noviniek. Dobré správy máme však aj pre používateľov minuloročného modelu LG G2. Najnovšie informácie priniesli prvý screenshot z pripravovanej aktualizácie, čo predpovedá jej skorý príchod. Ako prvým bude aktualizácia sprístupnená používateľom v Kórei, no neskôr sa jej dostupnosť rozšíri samozrejme aj do celého sveta. Spomenutý nebol žiaden konkrétny dátum, no predpokladáme, že sa tak stane začiatkom nového roka.

Android 5.0 Lollipop prichádza s úplne novým dizajnom aj vylepšenou vizuálnou stránkou. Animácie, farebné schémy aj ikony aplikácií tak dostanú doslova iný rozmer a užívatelia dostanú aj výrazne lepšie zabezpečenie smartfónu, vyšší výkon vďaka Android Runtime (ART) a automatické úsporné nastavenia slabej batérií. Používateľské prostredie pre LG G2 by sa pritom nemalo príliš odlišovať od toho, ktoré sme mohli vidieť v novšom LG G3. Taktiež je možné predpokladať, že váš smartfón dostane aj niektoré z funkcii, ktoré boli exkluzívne pre najnovší model.

Ktoré funkcie z LG G3 by ste chceli vidieť na svojom LG G2?

Android-5.0.1-LG-G2

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+