MojAndroid

Populárny Francúzsky operátor SFR včera oznámil vypustenie prvých veľkých aktualizácií pre LG G2 a niektoré smartfóny z radu Sony Xperia, vrátane Z1, Z1 Compact a Z Ultra. Podľa informácií majú byť všetky aktualizácie postavené na najnovšej verzii Androidu Kitkat 4.4.2, spolu s množstvom opráv, vylepšení stability a optimalizácií.

KitKat-10

Podľa dostupných informácií aktualizácia pre LG G2 vyjde už v pondelok 3. marca 2014, pričom Xperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra by mali dostať aktualizáciu niekedy v apríli 2014, bohužiaľ bez zatiaľ presnejšie určeného termínu. Čo sa týka pridanej funkcionality, Android 4.4.2 je obrovskou aktualizáciou oproti Androidu 4.3 a obsahuje kompletne redizajnované rozhranie, SMS integráciu v natívnej Hangouts aplikácii, Google Now priamo na domácej obrazovke, či tlač dokumentov pomocou Wi-Fi (na tlačiarňach HP ePrinters a zákazníckych tlačiarňach Google Print). Ďalej môžete nájsť tiež autodopĺňanie v aplikácii Telefón, integráciu emoji smajlíkov priamo v klávesnici Google Keyboard, vstavaný softvér na rozoznávanie textu a mnoho, mnoho ďalšieho, spolu s množstvom vylepšení výrobcov v ich vlastnej „príchuti“ Androidu. Akonáhle sa aktualizácie objavia aj na našom území, budete informovaní.

Zdroj: cultofandroid.com

28.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+