MojAndroid

Obľúbený Kalendár Google sa dočkal významnejšej aktualizácie, na ktorú samotná spoločnosť upozorňuje aj na sociálnej sieti Google+, čo sa mimochodom tak často nestáva. K najvýznamnejším zmenám patrí nový 7-dňový pohľad na udalosti v kalendári alebo možnosť priradiť udalostiam súbory z cloudovej služby Google Drive. Bude to práve nový spôsob zobrazenia udalostí, za ktoré bude mnoho používateľov ďakovať autorovi.

K ďalším zaujímavým zmenám sa určite pripísala možnosť povoliť/zakázať zobrazovanie narodenín kontaktov z vašej siete Google+, možnosť zobrazenia čísla týždňa alebo import .ics súborov, ktoré vám boli poslané pomocou Gmailu alebo iných aplikácií.

image (1) image (2) image (2)

Aktualizácia zatiaľ nebola dostupná na našich zariadeniach v redakcii, takže si budete musieť ešte nejaký čas počkať, kým sa objaví v Google Play. Pre nedočkavcov tu máme odkaz na stiahnutie zo stránky APK Mirror.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

26.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+