MojAndroid

Sociálna sieť Instagram predstavila koncom minulého roka 5 nových filtrov a v tomto trende pokračuje aj najnovšou aktualizáciou mobilných aplikácií pre Apple a Android. Aktualizáciou aplikácie na verziu 6.20.0 totižto získate tri nové filtre, pričom spoločnosť prisľúbila ďalšie vo frekventovanejších intervaloch.

Nové filtre sú určené predovšetkým pre outdoorové fotografie a boli pomenované Lark, Reyes a Juno. Filter Lark znižuje sýtosť červenej, zatiaľ čo zvýrazňuje modrú a zelenú farbu. Reyes prináša zaprášený, vintage pohľad na vaše zábery zo smartfónov. Juno sfarbuje chladné tóny zelenej, teplé tóny vynáša do popredia a zvýrazňuje bielu farbu, čo je skvelé pre fotografie ľudí.

instagram filtre

Okrem nových farebných filtrov sa používatelia Instagramu dočkajú aj možnosti využiť emotikony v hashtagoch. Intagram považuje takzvané smajlíky za univerzálny vizuálny jazyk a preto sa ich rozhodol rozšíriť aj pre aktuálny trend hashtagov.

Aktualizácia je podľa spoločnosti dostupná pre všetky podporované zariadenia už od dnes. Najnovšiu verziu si pritom môžete stiahnuť priamo na vašich zariadeniach v obchode Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram

28.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+