MojAndroid

Google sprístupnil novú verziu aplikácie Google+, ktorá prináša niekoľko významných zmien a noviniek týkajúcich sa najmä fotografií, príspevkov, komunít a profilov. Na Google Play si teraz môžete stiahnuť verziu 3.6, ktorá pridáva funkcie aplikácie Snapseed pre úpravu fotografií. Pri ich zdieľaní tak môžete vykonávať jednoduché úpravy, ako otočenie alebo orezanie a pridať je možné aj niektorý z dostupných filtrov. K dispozícii sú aj nástroje, ktoré vám umožnia zmeniť jas, kontrast alebo farebnosť, jednoduchým posunom prsta po displeji.

Google+_1 Google+_2 Google+_3

Google s novou aktualizáciou vylepšuje aj stream s príspevkami, ktoré teraz obsahujú viac textu. Ťuknutie na video, obrázok alebo odkaz, vás presmeruje priamo na webovú stránku, či iný zdroj obsahu. Náhľady obrázkov sú orezané tak, aby vypĺňali čo najväčšiu časť prednej strany a zvýraznenia sa dočkali aj tlačidlá pre +1, zdieľanie a komentáre. Zdieľané fotoalbumy môžete po aktualizácii prezerať priamo zo streamu posunom do strán.

Google+_4 Google+_5 Google+_6

Novinkou je aj možnosť zdieľania vašej aktuálnej polohy s vašimi okruhmi alebo konkrétnymi osobami. Povolením služby v nastaveniach webovej verzie Google+ a v nastaveniach telefónu, sa vo vašom profile automaticky zobrazí informácia o aktuálnej polohe.

profile2

Update vylepšuje prácu s komunitami a okrem toho, že v novej verzii môžete teraz nastaviť počet príspevkov zobrazených v domovskom streame, tak je možné pozývať aj ďalších ľudí, moderovať príspevky alebo tiež odstrániť alebo dať ban členom komunity. K dispozícii je aj možnosť zdieľať príspevky z okruhov, priamo na komunitnú stránku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

26.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+