MojAndroid

Google zverejnil novú aktualizáciu populárnej služby Google Maps na verziu 7.3, ktorá prináša tradičné opravy chýb a niekoľko zmien používateľského prostredia. Oficiálny zoznam zmien zatiaľ nebol vypustený, no portálu AndroidPolice sa podarilo vytvoriť porovnanie s predchádzajúcou verziou.

Google maps 7.3

Jednou zo zmien sú rozšírené notifikácie, ktoré odteraz nesú viac informácií, ako napr. čas do cieľa, vzdialenosť do cieľa a odhadovaný čas príchodu, čím sa stávajú o niečo užitočnejšie. Navigačné karty, ktoré zobrazujú trasy sú tenšie, kratšie a prehľadnejšie a pritom zobrazujú rovnaké množstvo informácie. Inou zmenou je potvrdenie zrušenia v hodnotení miesta, keď stlačíte napr. tlačidlo späť. Okrem toho, Google pridal do aplikácie Analytics, aby mohol sledovať jej vnútorné využitie a taktiež boli nájdené náznaky reklám.

AndroidPolice zverejnil aj odkazy na stiahnutie novej verzie, ktorá v tomto momente ešte nie je u nás dostupná (testované na Galaxy S3).

Zdroj: Androidpolice

10.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+