MojAndroid

Google pokračuje v pláne vytvoriť jedinú online službu, ktorú budete potrebovať pre každodenné potreby a aktualizuje aplikáciu Google Keep. Novinky v aplikácii potešia najmä pracujúcich ľudí a tých, ktorí si dávajú predstavzatia a vytvárajú zoznamy, pretože Google do aplikácie Keep pridáva zašrtávacie listy, do ktorých si odteraz môžete zaznamenať všetko potrebné. Okrem toho aktualizácia prináša aj ďalšie vylepšenia a zmeny.

google-keep

Google Keep si za necelý mesiac, čo je dostupný na Google Play, získal obrovské množstvo fanúšikov. Svedčia o tom nielen milióny stiahnutí, ale aj viac ako 20 000 hodnotiacich komentárov a kladné hodnotenia na Google Play. Najnovšia verzia aplikácie 1.0.79 prináša po aktualizácii nasledovné novinky a zmeny:

  • možnosť vytvárania poznámok, škrtacích zoznamov a audio poznámok,
  • možnosť pridať fotografie k poznámkam,
  • možnosť vytvoriť z akejkoľvek poznámky škrtací zoznam a naopak,
  • možnosť vytvárania poznámok z widgetov na domácej a zamknutej obrazovke,
  • možnosť zmeny farby pri písaní poznámok,
  • možnosť ukladania poznámok na Google Drive a ich neskoršie editovanie z iných zariadení,
  • prístup k poznámkam zo stránky http://drive.google.com/keep.

Okrem toho, že Google Keep ponúka jednoduché a prehľadné prostredie, oproti iným aplikáciám vidíme výhodu aj v synchronizovaní služby s ostatnými aplikáciami Google. Ak ste Keep ešte neskúsili, nainštalujte si ho pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

12.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+