MojAndroid

Aplikácia Google Docs je pre Android dostupná už nejakú dobu a Google sa ju neustále snaží vylepšovať. V poslednej aktualizácii na verziu 1.0.27, prináša najnovšie podporu pre tablety s OS Android Honeycomb. Konečne sme sa tak dočkali poriadneho využitia veľkej plochy displeja. Google Docs sa na tablete zobrazí s troma stĺpcami, ktoré poskytujú rýchly prístup k vašej kolekcií dokumentov, rovnako ako k položkám označených hviezdičkou alebo k tým, ktoré máte vo vlastníctve.

V strednom paneli sa zobrazuje zoznam dokumentov v danej kategórii a úplne vpravo uvidíte náhľad toho, na ktorý ste klikli. Pre všetkých, ktorí pracujú na svojom tablete s Google dokumentami jednoznačne odporúčame túto aktualizáciu nainštalovať. Stačí kliknúť alebo oskenovať QR kód z nášho widgetu.

Dokumenty Google
Google Inc.
Verzia 1.0.27 (5. 10. 2011)
Veľkosť 2,5 MB
2.1+

Zadarmo

 

6.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+