MojAndroid

Jeden z najobľúbenejších prehliadačov internetu pre systém Android, Dolphin Browser získal aktualizáciu na okrúhle číslo 10. Spolu s takým významným miľnikom určite očakávate aj veľké zmeny v samotnej aplikácií a máte aj pravdu. Pravdepodobne najväčšou zmenou, ktorú si všimnete ihneď na prvý pohľad je nové používateľské prostredie, ktoré je teraz jednoduchšie a čistejšie, ako to na čo sme boli zvyknutí. V ľavom spodnom rohu sa teraz nachádzajú tlačidlá pre rýchly prístup, ktoré je možné ovládať dotykovými gestami. Novinkou je aj režim prehliadania na celej obrazovke a aj samotné načítavanie stránok a prehliadanie je o niečo rýchlejšie.

Dolphin Browser

Dolphin 10 ponúka aj nový Web App Store, ktorý poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k rôznym webovým aplikáciám, ktoré boli optimalizované pre mobilné zariadenia. Z poľa pre zadávanie adresy je možné teraz rýchlo vyhľadávať požadované kľúčové slová cez Amazon, Twitter, Wikipediu, eBay, Youtube, Twitter alebo Facebook, kliknutím na malé tlačidlo nad klávesnicou. Podporu pre flash je možné znova povoliť v nastaveniach a aktualizáciou prešli aj témy a nočný režim.

aktualizácia Dolphin Browser aktualizácia Dolphin Browser aktualizácia Dolphin Browser 3

Ako môžete vidieť sami, zmien je naozaj pomerne dosť a veľká aktualizácia na v poradí desiatu verziu prehliadača určite poteší nejedného fanúšika. Aplikácia je stále dostupná v obchode Google Play zadarmo a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget. V komentároch nám môžete prezradiť, ako sa vám pozdávajú nové zmeny a či ste postrehli navýšenie rýchlosti prehliadania.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

20.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+