MojAndroid

Prehliadač Chrome patrí na mobilných zariadeniach k najpoužívanejším riešeniam s viac než miliardou stiahnutí. Tak úspešná aplikácia potrebuje aj veľkú dávku pozornosti od developerov, ktorí neustále opravujú chyby a pripravujú nové zmeny. Poslednou verziou, ktorá sa ešte v júni dostala do fázy beta testovania je Chrome v44 bola pred nedávnom označená za stabilnú. Do svojich mobilných zariadení by ste ju mali dostať v priebehu niekoľkých dní, no netrpezliví používatelia môžu využiť odkaz na stiahnutie APK súboru.

 

Google v aktualizovanom zozname zmien uvádza len “oprava chýb a vylepšenia rýchlosti”, takže nevieme bližšie špecifikovať, ktoré problémy boli odstránené a ktoré nie. Novú verziu aplikácie si môžete stiahnuť prostredníctvom tohto odkazu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Chrome

31.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+