MojAndroid

Je to len niekoľko dní, ako Google Nexus 7  začal prúdiť medzi budúcich používateľov a vývojári aplikácií jednoznačne reagujú na tento fakt a aktualizujú svoje aplikácie pre Android 4.1 Jelly Bean. Jednou z takých aplikácií je aj čoraz obľúbenejší Instagram.

Aj keď Google Nexus 7 nie je celkom vhodným zariadením na fotografovanie, má len predný fotoaparát VGA s 1,2 megapixlovým rozlíšením, podpora tohto zariadenia sa okamžite prejavila aj v aplikácii Instagram.

Okrem podpory Google Nexus 7, Instagram prináša aj podporu ďalšej obľúbenej aplikácie, a tou je Flickr. Teraz môžete pomocou Instagram zdieľať svoje fotografie aj na tejto sieti, ktorá taktiež patrí k veľmi obľúbeným možnostiam, ako sa podeliť so svojimi fotografiami s priateľmi.

Ak však vlastníte Instagram a používate ho, či už ste, alebo nie ste vlastníkom Google Nexus 7, mali by ste aplikáciu aktualizovať. Aktualizácia je teraz dostupná zadarmo v Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+