MojAndroid

Oficiálna aplikácia Facebook prešla v posledných hodinách ďalšou z aktualizácií a dnes je dostupná vo verzii 1.9.7. Okrem vylepšení v podobe stability a opráv chýb, oficiálna aplikácia Facebook pre Android prináša aj niekoľko rozšírení.

Hlavným znakom celej aktualizácie je fakt, že teraz môžete pridávať na Facebook, pomocou oficiálnej aplikácie pre Android, už aj fotografie, ktoré si vyhotovíte prednou kamerou. Nie je tak problém vyhotoviť si autoportrét s jednoduchým náhľadom na obrazovke smartfónu.

Novým obmedzením je podpora zariadení len s verziou Androidu 2.2 Froyo a vyšším. Novinkou je taktiež podpora rýchleho prechodu medzi konverzáciami, možnosť zdieľať väčšie fotografie a lepšiu dostupnosť informácií o tom, kto je aktuálne dostupný z vašich priateľov na Facebooku.

Oficiálna aplikácia Facebook pre Android je teraz v najnovšej verzii dostupná v Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Facebook

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+