MojAndroid

Zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 6.0 zverejnil už aj Sony. Doteraz sme mali k dispozícii len neoverené informácie, tie nové sú však priamo od výrobcu. Podľa neho dostane najnovší Android až 14 zariadení, a to vrátane najnovších Xperii Z5, Z5 Premium a Z5 Compact. Radosť z updatu si však neužijú majitelia starších smartfónov Xperia Z1 a Xperia Z1 Compact, ktoré Sony v zozname zariadení neuvádza.

Aktualizáciu dostanú Z4 Tablet, Z3+, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet Compact, Z2, Z2 Tablet, a s veľkou pravdepodobnosťou aj ich dual SIM verzie. Prečo, to nevieme povedať, keďže hardvérová špecifikácia týchto zariadení by pre chod Androidu Marshmallow mala bohato postačovať. Ide ale už o pomerne staré zariadenia. Sony aktualizuje aj Xperiu M5, Xperiu C5 Ultra, Xperiu M4 Aqua a Xperiu C4.

Zdroj: xperiablog

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+