MojAndroid

Pri športe je dôležitá hlavne regenerácia. Priznám sa, že nie som navyknutý pravidelne spávať s hodinkami či smart náramkami na ruke, ale v tomto prípade som spravil výnimku. A dobre som urobil. Večer pred behom sa snažím chodiť spávať skôr, čo v mojom prípade znamená ísť do postele o jedenástej večer. Budíček o šiestej, zobudia ma hodinky Watch3, a vyrážam do lesa. 

Počúvaniu hudby počas behu som podľahol len nedávno. Pamätám si to presne, bolo to v momente, keď sa na trhu objavili prvé Galaxy Buds. Bezdrôtové slúchadlá odbúrali bariéru naťahovať sa s káblami z mobilu.  Aktuálne testujem a behávam s novými Buds live. Potlačenie hluku si viem nastaviť priamo v aplikácii. Už tradične mám v aplikácii na výber 6 prednastavených ekvalizérov, vrátane normálneho.

Samsung Galaxy Buds majú výbornú kvalitu zvuku, už od prvej generácie. Posledná generácia zvýšila maximálna hlasitosť. Galaxy Buds Live ponúkajú dva reproduktory a to výškový a basový.  Zvuk je krásne čistý, s dostatkom basov a tiež výraznými výškami. Žiadna zo zložiek nie je prehnaná, všetko je pekne vyvážené. Zvukový prejav sa jednoducho opäť vydaril a opäť sa posunul o malý kúsok vpred.

Väčšinou športujem tak, že si so sebou beriem aj mobil. V tomto prípade Galaxy Note 20 Ultra, ktorý mám spárovaný s hodinkami aj slúchadlami. Ak by som si ho chcel nechať doma a počúvať hudbu, nebude to problém. Do hodniek Watch3 si viem nahrať aj svoje obľúbené skladby.

Mobil pri behu má aj ďalší benefit – môžem sa pochváliť peknými fotkami s vychádzajúcim ranným slnkom. Kvalitný 108 MP fotoaparát zveční každý detail. 

30.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+