MojAndroid

Pred pár dňami sme na našej stránke ukázali video, v ktorom spoločnosť T-Mobile spravila repliku najpopulárnejšej hry pre Android a iOS – Angry Birds. Ľudia sa mohli zabaviť na lietajúcich a vybuchujúcich vtákoch v nadživotnej veľkosti. Len málokto vie, že túto akciu mali na starosti práve naši českí susedia.Viac fotiek z natáčania si môžete pozrieť aj na stránke www.jarosovi.cz.

“Jen pro zajímavost, ptáci byli asi 80 čísel až metr velcí a zatraceně těžcí. Vystřelovaly je vzduchové kanóny, které jsem si taky extra vyfotil. Exploze černých ptáků byly opravdu reálné a lidi se lekali jak blázen. Prvních pár výstřelů jsme krutě přestřelili, takže opeřenec letěl dobrých 20 metrů za konstrukci až k (dobře pojištěným) autům. Pak už jsme se ale trefovali jak zkušení vrhači.”

 

13.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+