MojAndroid

Náramkové hodinky sú tu už takmer 100 rokov a hoci patria k absolútnej klasike, príchod smart hodiniek ich poriadne valcuje. Stále majú svoje miesto v dámskej či pánskej móde, no viacero známych výrobcov sa obzerá po digitálnych možnostiach pre svoje nové kúsky. Okrem úplného prechodu na digitál však existujú aj iné možnosti. Zaujímavosťou tak je, že tikotu sekundovej ručičky sa nechcel vzdať napríklad Montblanc, ktorý prichádza s jednou inováciou. Hodinky si zachovali tradičný mechanizmus vo svojich útrobách, no premenou na digitál prešiel náramok. Nech sa páči, Montblanc Timewalker Urban Speed collection.

Montblanc_e-Strap1

Ide v podstate o pridanú hodnotu malého kovového modulu s displejom s názvom e-Strap, ktorý zobrazuje, ako inak, notifikácie z vášho smartfónu. Môžete tak nenápadne pozerať počas schôdzky nie len na hodinky, ale aj na prijaté správy či emaily. Vybrať si môžete z viacerých farieb a veľkostí a je kompatibilný s Android i iOS platformou. Kúpiť sa dá samostatne za 300 dolárov. Ak by ste si však chceli dopriať aj hodinky Montblanc, môžete tak minúť o 3,000 dolárov viac…

Veru, ťažko povedať, či takéto riešenia ľudia všeobecne prijmú, alebo sa o pár rokov s mechanickými hodinkami stretneme už len v múzeu. Čo myslíte?

Zdroj: techcrunch.com 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+