MojAndroid

Náš trh so smartfónmi je priam preplnený lacnejšími zariadeniami, ktoré i dnes prilákajú veľké množstvo záujemcov. Model Samsung Galaxy A20e si pritom môže dovoliť takmer každý. Na jeho zadnej strane sa pritom nachádzajú hneď dva fotoaparáty. Jeden z nich dokonca disponuje širokouhlým objektívom a výsledné fotografie vskutku nie sú vôbec zlé. Poďme sa spolu pozrieť na fotky vyhotovené týmto zaujímavým smartfónom.

Dva snímače, s ktorými sa vyhrajete

Na zadnej strane Samsungu Galaxy A20e nájdete už spomínané dva fotoaparáty. Primárny snímač disponuje rozlíšením 13 MP a svetelnosťou f/1.9. Druhý, širokouhlý snímač je 5-megapixelový, so svetelnosťou f/2.2. Sem je už očividné znížené množstvo svetla na fotografiách, ktorých farby pôsobia o trošku inak. Vzhľadom na cenu však stále ide o vcelku pekne fotiace zariadenie. Posúdiť to môžete sami.

Nahrávané video (primárny snímač):

Nahrávané video (širokouhlý snímač):

Pochváľte sa vašimi fotografiami

Vlastníte aj vy tento smartfón? Podeľte sa s fotografiami zhotovenými vaším smartfónom vo FOTOmánii a ukážte svetu vaše výtvory. Okrem toho takýmto spôsobom môžete pomôcť každému, kto uvažuje o kúpe telefónu, no ešte predtým si chce overiť ako telefón fotí za bežných podmienok.

Nie ste majiteľom Samsungu Galaxy A20e? Nevadí, aj tak sa môžete podeliť o fotografie z vášho telefónu a pomôcť tak ostatným používateľom pri výbere nového smartfónu. Prejdite na stránku FOTOmánia a pridajte fotky priamo z vášho mobilu a podeľte sa o vaše zábery s ostatnými čitateľmi.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy A20e: Malý komunikátor so svetom

3.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+