MojAndroid

Predvčerom sme sa osobne zúčastnili oficiálneho predstavenia nových vlajkových lodí od Honoru, modelov Honor 20 a Honor 20 Pro. Prvý menovaný sme aj dostali do rúk a aj napriek nedostatku času sme stihli vytvoriť nejaké zaujímavé zábery, o ktoré sa s vami samozrejme podelíme.

Fotoaparát má byť hlavným lákadlom

Honor sa na predstavení noviniek chválil kvalitnými fotoaparátmi. V popredí bol hlavne vybavenejší model Pro, no ani základný Honor 20 sa nemá za čo hanbiť. Výrobca sa samozrejme pochválil aj porovnaním so Samsungom Galaxy S10+ či Apple iPhonom XS Max. Na prezentácii vyzerali fotografie z Honoru 20 Pro lepšie. Fotoaparát Honoru 20 ponúka až 4 objektívy:

  • Hlavný 48 MP snímač s clonou f/1.8
  • Ultra-širokouhlý snímač s rozlíšením 16 MP a uhlom záberu 117 stupňov
  • 2 MP hĺbkový snímač so svetelnosťou f/2.4
  • 2 MP makro snímač (so zaostrením na vzdialenosť 4 cm)

Páči sa nám hlavne použitie ultra-širokouhlého snímača, ktorý využijete v mnohých situáciách, kedy potrebujete na fotografiu dostať čo najviac, no vzdialiť sa už nemôžete. Aj makro fotografie zo vzdialenosti 4 centimetre od fotografovaného objektu majú niečo do seba. Aj keď ponúkajú rozlíšenie len 2 megapixely. Počas fotografovania v Londýne sme sa tešili veľmi peknému počasiu, ktoré vôbec nebýva zvykom. Vďaka tomu sme mohli zachytiť celkom zaujímavé zábery. Zavítali sme aj do múzea Sherlocka Holmesa. Na nočné fotografie už čas nebol, no v pripravovanej recenzii nájdete samozrejme aj tie.

Ultra-širokouhlý snímač sa naozaj zíde

Teraz už viete, ako fotí Honor 20. Vlastníte aj vy tento smartfón? Podeľte sa o vaše fotografie zhotovené Honorom 20 vo FOTOmánii a ukážte svetu vaše výtvory. Okrem toho takýmto spôsobom môžete pomôcť každému, kto uvažuje o kúpe telefónu, no ešte pred tým si chce overiť ako telefón fotí za bežných podmienok. Nie ste majiteľom Honoru 20? Nevadí, aj tak sa môžete podeliť o fotografie z vášho telefónu a pomôcť tak ostatným používateľom pri výbere nového smartfónu. Prejdite na stránku FOTOmánia a pridajte fotky priamo z vášho mobilu a podeľte sa o vaše zábery s ostatnými čitateľmi.

Náš tip
Honor 20 (Pro) oficiálne: Vydarená evolúcia s dôrazom na fotoaparát
23.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+