MojAndroid

Nedávno sme informovali o tom, že používatelia aplikácie IDS BK mali možnosť využiť zľavu na kúpu cestovných lístkov v hodnote 20 centov na každý lístok. Stačilo byť aktívnym používateľom aplikácie IDS BK a rovnako mať aktivovanú kartu Masterpass, pomocou ktorej zaplatili. O niekoľko dní bola zľava zrušená.

Zľava 10 centov

Teraz sa zľava opäť vracia. Konkrétne začne platiť od zajtra, 1. júla 2019. Výška zľavy bude 10 centov na každý jeden zakúpený lístok. Cestovné lístky, ktoré si takto zakúpite, budú platné na všetkých linkách IDS BK.

“Ak si kúpite cestovné lístky v mobilnej aplikácii IDS BK a zaplatíte aplikáciou Masterpass AT, CZ, SK, pri každej transakcii ušetríte 10 centov. Bratislavská integrovaná doprava, a. s., ktorá je koordinátorom Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji, späšťa akciu odpondelka, 1. júla 2019.” Informuje aplikácia.

Podľa aplikácie bude akcia platná do vyčerpania finančného limitu.

Verzia: 4.4.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.4.8
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

30.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+