MojAndroid

Samsung Galaxy SII poznáme všetci a niektorí z vás majú to šťastie a sú jeho vlastníkmi. Rozmýšľali ste však nad tým ako by mohla vyzerať ďalšia generácia tohto super telefónu? Chlapíci z admost.photo.lab áno a preto navrhli jeho koncept.


Super AMOLED Plus displej zväčšil uhlopriečku z 4,3 na 4,5 palca a vyplňuje takmer celú prednú stranu. Odtiaľto zmizli aj všetky ovládacie prvky, čo nasvedčuje prítomnosti pripravovaného Android Ice Cream Sandwich. Dizajn telefónu ostáva v prípade tohto konceptu zachovaný a medzi Galaxy SII a konceptom Galaxy SIII môžete vidieť jasnú podobnosť. Vrchná časť je štíhlejšia, no napriek tomu sa miesto pre 8Mpx fotoaparát s LED bleskom našlo aj tu.

V novej generácii telefónu neočakávame nič iné ako štvorjadrový procesor – zo zatiaľ známych procesorov, ktoré sú vo vývoji, by to mohol byť buď Kal-El od NVIDIE alebo Snapdragon S4 od Qualcommu.  Myslím, že tento koncept je solídnou predstavou ako bude Galaxy SIII v skutočnosti vyzerať. Ako si vy predstavujete Samsung Galaxy SIII? :)

Zdroj: androidauthority.com

8.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+