MojAndroid

Do predstavenia dlho očakávanej vlajkovej lode Samsung Galaxy S8 zostáva skutočne už iba niekoľko dní. Ako každý rok, aj tentokrát môžeme očakávať, že tento čas bude vyplnený stúpajúcim množstvo uniknutých detailov o pripravovanej novinke. Teraz sa môžeme pozrieť na nové fotografie slúchadiel AKG, ktoré budú pribalené k telefónu.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Nové farby, rekordné skóre v AnTuTu a poriadne vysoká cena

Samsung si dal tento rok na pribalenom príslušenstve skutočne záležať. Tešiť sa tak môžeme na pravdepodobne skutočne kvalitné slúchadlá, čo nie je v súčasnosti pravidlom ani pri tých najdrahších telefónoch.

Samsung by však k svojej vlajkovej lodi mal pribaliť slúchadlá, ktoré si môžete pozrieť na obrázkoch vyššie. Napriek tomu, že pôjde o štuplíkové slúchadlá, samotné štuplíky sa zdajú byť dosť veľké a snáď to bude znamenať aj vysokú kvalitu zvuku. Okrem toho poteší aj kvalitne vyzerajúci kábel, ktorý má zrejme kevlarové alebo iné spevnenie.

Samsung už potvrdil, že tieto slúchadlá budú skutočne pribalené ku Galaxy S8. Uvidíme, nakoľko budú kvalitné, no už iba partnerstvo s takou známou spoločnosťou, akou je AKG, je veľký krok vpred oproti klasickým slúchadlám, ktoré dnes nájdeme pribalené pri väčšine smartfónov.

Zdroj: gigglehd.com via SamMobile

20.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+