MojAndroid

Spoločnosť Samsung už zahájila prípravy na svoju nasledujúcu vlajkovú loď, smartfón Samsung Galaxy S9. Podobne ako pri poslednom vlajkovom smartfóne, aj teraz prichádza portál sammobile.com s predpokladmi o farebných prevedeniach pripravovaného smartfónu Samsung Galaxy S9.

Náš tip
Samsung W2018 – rekordná svetelnosť fotoaparátu, výbava aj cena

Prídu aj limitované edície?

Špekulácie o niektorých farbách Galaxy S8 sa pred rokom nakoniec v rámci finálnej verzie nenaplnili. Teraz hovoria predpoklady o štandardnom čiernom, zlatom a modrom farebnom prevedení. Práve jedno prevedenie by malo zapadnúť do línie produktov približne ako farba “Deep Blue” v prípade zariadenia Samsung Galaxy Note 8.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S8.

Zatiaľ nepoznáme oficiálne stanovisko o farebných variantách a taktiež nevieme, nakoľko je v hre aj prevedenie “Violet/Purple.” Je možné, že toto farebné prevedenie bude k dispozícii až neskôr po predstavení zariadenia (podobne ako farba “Burgundy Red” v prípade smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem toho, Samsung každoročne prináša aj limitované edície zariadení a očakávame, že rovnako tak príde aj limitovaná edícia modelu Galaxy S9.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 a S8+ v úvodnom poplatku už od 1€ v Telekome!
Náš tip
Samsung vyvíja novú technológiu batérií. Plné nabitie už pod 30 minút?

Akú farebnú variantu by ste si priali pri novom smartfóne Samsung Galaxy S9? Vyhovujú vám súčasné farebné prevedenia Samsung smartfónov? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

4.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+