MojAndroid

2″ LCD 12MP 1080P WiFi Action Sports Camera

Prvá kamera z dnešnej ponuky v rámci limitovanej akcie e-shopu TomTop prináša 12 MPix kameru s podporou nahrávania 1080p videa, 140 stupňový záber obrazu či 2″ LCD displej pre základné informácie. Nechýba podpora microSD kariet do kapacity 32 GB či podpora Wi-Fi. So špeciálnym vodeodolným krytom (je v balení) si užijete aj zábery napríklad z potápania. Zariadenie si môžete zakúpiť za sumu len 17 eur. S využitím kupónu WASC8 klesne výsledná suma zariadenia na hodnotu približne 13 eur.

–> Kúpiť 1080p akčnú kameru prostredníctvom e-shopu TomTop <–

2″ LCD Screen V3 4K 16MP FHD WiFi Action Sports Camera

Ďalšia akčná kamera v dnešnom výbere ponúka 16 MPix kameru s možnosťou nahrávania 4K videa (30fps) alebo tiež 1080p videa (60fps), 170 stupňový záber obrazu, rôzne módy pre nahrávanie, 2″ LCD displej, štvornásobný zoom či vodeodolné púzdro a podporu Wi-Fi. Zariadenie si môžete zakúpiť v e-shope TomTop za sumu len 31 eur. S využitím zľavového kupónu CWASC8 klesne výsledná suma na hodnotu približne 24 eur.

–> Kúpiť 4K akčnú kameru prostredníctvom e-shopu TomTop <–

Andoer Q3H

Akčná kamera Andoer Q3H ponúka snímač s rozlíšením 16 MPix, možnosť nahrávať video v rozlíšení 4K (25fps) alebo v rozlíšení 2,7K (30fps) či 170 stupňový záber obrazu. Nechýba podpora Wi-Fi pripojenia či podpora pamäťových kariet microSD až do kapacity 32 GB. V balení nájdete tiež vodeodolný kryt. Zariadenie si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu TomTop za sumu 28 eur.

–> Kúpiť kameru Andoer Q3H prostredníctvom e-shopu TomTop <–

LED blesk Andoer AD-560 II

Hľadáte šikovné príslušenstvo pre ešte lepšie výsledné fotografie? Silný externý LED blesk Andoer AD-560 II je presne ten produkt, ktorý hľadáte. Zariadenie je napájané 4x AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. V balení nájdete tiež ochranné púzdro pre prenášanie LED blesku. Zariadenie si môžete zakúpiť v e-shope TomTop za sumu približne 24 eur. V prípade využitia zľavového kupónu AD560 klesne výsledná cena zariadenia na sumu 20 eur.

–> Kúpiť Andoer AD-560 II prostredníctvom e-shopu TomTop <–

16.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+