MojAndroid

V e-shope GearBest si opäť môžete zakúpiť vybrané produkty v limitovanej zľave. Nezabudnite tiež použiť zľavové kupóny, výsledná cena klesne ešte nižšie! Samotný kupón stačí následne aplikovať po vložení produktu do nákupného košíka. Všetky produkty v tomto článku sú k dispozícii v českom sklade e-shopu GearBest.

Náš tip
AKCIA: GearBest prináša ďalšie limitované ZĽAVY na vybrané produkty | KUPÓNY
Náš tip
AKCIA: Využite skvelú ponuku BLACK FRIDAY v e-shope GearBest! | KUPÓNY

Elephone Elecam

Máte záujem o cenovo dostupnú akčnú kameru? Jednou z možností je aj akčná kamera Elephone Elecam. Kamera prináša 2″ TFT obrazovku 960 x 240 pixelov, 4K záznam, automatické zaostrovanie, ochrana proti nerovnostiam či batériu s kapacitou 1050 mAh. Okrem toho je k dispozícii aj slot pre pamäťovú kartu microSD až do kapacity 64 GB. Elephone Elecam je k dispozícii za sumu 51 eur. S využitím zľavového kupónu “CZwarehouse7” klesne výsledná suma na hodnotu 45 EUR!

Kúpiť Elephone Elecam prostredníctvom e-shopu GearBest!

Multimediálny box Sunvell T95Z Plus

V rámci vybavenia vašej inteligentnej domácnosti môže byť ideálnym pomocníkom aj multimediálny box Sunvell T95Z Plus. Ponúka osemjadrový procesor Amlogic S912, 3 GB RAM či 32 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD až do kapacity 64 GB). Okrem toho nechýba systém Android 7.1 Nougat, HDMI slot, Ethernet slot, 2x USB-A či jednoduchý displej. Box Sunvell T95Z Plus je k dispozícii za sumu 65 eur. S využitím zľavového kupónu “GBT95ZBF” klesne výsledná suma na hodnotu približne 53 eur. 

Kúpiť box Sunvell T95Z Plus prostredníctvom e-shopu GearBest!

Inteligentná váha Xiaomi

V rámci inteligentnej domácnosti je k dispozícii aj inteligentná váha od čínskeho výrobcu Xiaomi. Váha akceptuje hmotnosť 150 kilogramov, obsahuje jednoduchý LED displej a je napájaná 4 x AAA batériami. Okrem toho je k dispozícii aj ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie Xiaomi spolu so štatistikami vašich výsledkov. Inteligentná váha Xiaomi je k dispozícii za sumu 46 eur. S využitím zľavového kupónu “CZXMSCLE” klesne výsledná suma na hodnotu približne 39 eur.

Kúpiť inteligentnú váhu Xiaomi prostredníctvom e-shopu GearBest!

Multimediálny box Tanix TX3 Mini

Posledným produktom dnešnej akciovej ponuky z českého skladu GearBest je multimediálny box Tanix TX3 Mini. Box ponúka diaľkové ovládanie, 2 GB RAM, 16 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD až do kapacity 32 GB). Nechýba Wi-Fi pripojenie, Ethernet port, HDMI port a port USB 2.0. Box Tanix TX3 Mini je k dispozícii za sumu 31 eur. S využitím zľavového kupónu “EUGBTX3” klesne výsledná suma na hodnotu približne 27 eur.

Kúpiť box Tanix TX3 Mini prostredníctvom e-shopu GearBest!

29.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+