MojAndroid

Aplikácia Jump Desktop patrí k tým aplikáciám, ktoré svojim používateľom poskytujú vzdialenú správu počítačov prostredníctvom internetu. Stačí aplikáciu Jump Desktop nainštalovať do svojho Android zariadenia, taktiež nainštalovať potrebnú verziu programu Jump Desktop na svojom počítači Windows alebo Mac a jednoduchým spôsobom zadať konto na Gmail, ktorým prepojíte jednotlivé zariadenia. Potom už nič nestojí v ceste tomu, že na svojom Android zariadení ( podpora je aj pre iOS) môžete ovládať svoj počítač akoby ste sedeli priamo pred ním.

Spojenie môžete nadviazať okrem 3G sietí aj prostredníctvom WiFi. Nastavenia je v podstate intuitívne a nevyžaduje si väčšie počítačové znalosti.

Aplikácia Jump Desktop bežne stojí približne 10 €, no vývojári zo spoločnosti Phase Five Systems LLC sa rozhodli v tomto limitovanom období ponúknuť aplikáciu za zlomkovú cenu až s 80 percentnou zľavou len za 1,99 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 10,99 €

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Jump Desktop

8.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+