MojAndroid

V e-shope GearBest si opäť môžete zakúpiť vybrané produkty v limitovanej zľave. Nezabudnite tiež použiť zľavové kupóny, výsledná cena klesne ešte nižšie! Samotný kupón stačí následne aplikovať po vložení produktu do nákupného košíka.

Náš tip
ZĽAVA: Produkty v limitovanej AKCII na GearBeste pokračujú! | KUPÓNY
Náš tip
AKCIA: Prichádzajú SKVELÉ CENY na vybrané produkty v e-shope GearBest!

Kamera Xiaomi Mijia

Hneď prvým produktom dnešnej ponuky je šikovná kamera zo série Xiaomi Mijia. Táto kamera ponúkne funkciu až 360 stupňového záberu vďaka otočnej hlavici a tiež záznam v 720p kvalite. Nechýba nočný režim, pripojenie cez sieť Wi-Fi a tiež ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie Mi Home. Kameru Xiaomi Mijia si môžete zakúpiť už za sumu 33 EUR. S využitím zľavového kupónu “NyearCZ43” klesne výsledná suma na hodnotu asi 25 EUR.

>> Kúpiť kameru Xiaomi Mijia prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Teclast X22 Air – “all-in-one” počítač

Zaujímavým technologickým kúskom je aj počítač vo vyhotovení “all-in-one” Teclast X22 Air. Počítač ponúkne 21,5″ Full HD LED obrazovku, štvorjadrový procesor Intel Celeron J3160 taktovaný na 1,6 GHz, 4 GB RAM (s možnosťou rozšírenia až na 16 GB) či 1 TB vnútorné HDD úložisko. Nechýba HDMI a VGA port, USB 2.0 (3x), USB 3.0 (2x), ethernet port, 3,5 mm audio jack či podpora Wi-Fi 802.11 b/g/n. Teclast X22 Air si môžete zakúpiť za sumu asi 292 EUR. S využitím zľavového kupónu “HNYear409” klesne výsledná suma na hodnotu približne 241 EUR.

>> Kúpiť Teclast X22 Air prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Xiaomi Mi TV 4A

Skvostom vašej obývačky môže byť aj inteligentný televízor Xiaomi Mi TV 4A. Ponúkne uhlopriečku až 43″ s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Televízie sú dodávané s kombináciou panelov od spoločností Samsung, LG a AUO. Nechýbajú 2 GB RAM, 8 GB interného úložiska pre aplikácie či 6W stereo reproduktory. Xiaomi Mi TV 4A si môžete zakúpiť už za sumu 341 EUR. S využitím zľavového kupónu “HNYear412” klesne výsledná suma na hodnotu približne 324 EUR.

>> Kúpiť Xiaomi Mi TV 4A prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Xiaomi Mi Air Purifier

Posledným produktom dnešnej GearBest ponuky je čistič vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier druhej generácie. V rámci vylepšení ponúkne v štandardnom móde výkon až 330 metrov kubických za hodinu a “super” režim ponúkne dokonca až 380 metrov kubických za hodinu. Na výber máte zo štyroch módov a k dispozícii je tiež ovládanie pomocou mobilnej aplikácie. Xiaomi Mi Air Purifier druhej generácie si môžete zakúpiť za približne 128 EUR. S využitím zľavového kupónu “HNYear414” klesne výsledná suma na hodnotu asi 100 EUR.

>> Kúpiť Xiaomi Mi Air Purifier prostredníctvom e-shopu Gearbest! <<

22.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+