MojAndroid

Vďaka akcii Appoftheday si dnes môžete zadarmo aktivovať plnú verziu zaujímavej predpovede počasia s názvom YoWindow Počasie. To ponúka presnú predpoveď počasia, animované prostredie, pekný widget na plochu aj pokročilé informácie o vetre, teplote a podobne. Mnohí túto aplikáciu označujú za najlepšiu vo svojej kategórii a v istých smeroch s nimi súhlasíme.

yowindow

Plnú verziu aplikácie si dnes môžete aktivovať tak, že si stiahnete bezplatnú verziu YoWindow Počasia z obchodu Play a v Nastavenia (Settings) > Pokročilé (Advanced) > Vložiť kód (Redeem) napíšete kód Appoftheday. Potom sa odstránia limity aplikácie a reklamy z prostredia. Akcia je časovo obmedzená, zrejme do zajtra, a tak sa s aktivovaním aplikácie poponáhľajte.

Za tip na akciu ďakujeme čitateľovi Vladovi!

Verzia: 2.5.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.22
Aktuálna cena: Zdarma

14.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+