MojAndroid

GearBest prináša ďalšiu akciu, tentokrát na šikovné doplnky, ktoré pomôžu vašej produktivite. Tieto produkty sú teraz za skvelú uvádzaciu cenu. Ak o nich máte záujem, neváhajte, ponuka je časovo obmedzená a k dispozícii je len obmedzený počet kusov!

Náš tip
ZĽAVA: Akčná kamera teraz v špeciálnej AKCII v e-shope GearBest!

Stolná lampa Utorch

Skvelým doplnkom na váš pracovný stôl je aj štýlová stolná lampa Utorch. Táto lampa obsahuje batériu s kapacitou 1200 mAh a je teda možné ju nabíjať. Ponúka 3 rôzne hodnoty štandardného svietenia a 7 farieb pre “nočné” svietenie. Ponúka 18 LED diód pre presvedčivé svietenie, nechýba digitálna obrazovka a dotykové ovládanie. Lampu Utorch si môžete zakúpiť v uvádzacej cene za približne 10 EUR.

Kúpiť stolnú lampu Utorch prostredníctvom e-shopu GearBest!

Akčná kamera Xiaomi Mijia

Druhým produktom dnešnej ponuky je skvelá akčná kamera Xiaomi Mijia. Tá ponúka možnosť nahrávania až 4K záznamu (30 fps), senzor (f/2.8) ponúka možnosť až 145 stupňového záberu. Nechýba časozberný záber, časovač a ďalšie funkcie. Kamera ponúka 2,4″ dotykový displej, váhu 99 gramov a na batériu vydrží hneď 120 minút. Nechýba pripojenie WiFi a Bluetooth. Akčnú kameru Xiaomi Mijia si môžete zakúpiť za sumu približne 90 EUR.

Kúpiť akčnú kameru Xiaomi Mijia prostredníctvom e-shopu GearBest!

21.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+