MojAndroid

Populárny e-shop GearBest si teraz pre vás pripravil udalosť s množstvom vecných cien. Neváhajte a zapojte sa do tohto dobrodružstva tiež! Udalosť bude navyše prebiehať v troch vlnách a ponúkne odlišné odmeny.

GearBest Epic Treasure Hunt

Čínsky e-shop GearBest si pripravil akciu, ktorá bude zoskupovať hneď niekoľko vecných cien. Okrem skvelých výpredajových cien bude možné vyhrať úplne zadarmo aj vlajkový smartfón Huawei P20 alebo inteligentný vysávač Xiaowa Robot Cleaner. Niektoré akcie budú navyše ukryté v mobilnej hre. Hráči budú následne zapojení do žrebovania o výhru drona od DJI alebo o tablet Xiaomi Mi Pad 4. K dispozícii budú aj ďalšie odmeny a kupóny.

Prvá vlna tejto udalosti pod názvom “Treasure Hunt” prebehne už v termíne 29. augusta 2018 – 2. septembra 2018. Nezabudnite preto sledovať ani e-shop GearBest, aby ste sa o nových výpredajových produktoch dozvedeli ako prví. Druhá vlna prinesie ďalšie akcie v termíne od 3. septembra 2018 – 10. septembra 2018. V tomto období budú k dispozícii rôzne lákavé zľavové kupóny. Udalosť bude vrcholiť treťou vlnou “Final Countdown” v termíne od 10. septembra 2018 – 17. septembra 2018.

Nebudú chýbať ani “giveaway” akcie na sociálnych sieťach

Ak vám tieto výhry nestačia, zapojiť sa môžete aj do “giveaway” udalostí, ktoré budú postupne prebiehať aj na vybraných sociálnych sieťach spoločnosti GearBest. Stačí pozorne sledovať vybrané sociálne siete v čase, ktorý je uvedený v tabuľke nižšie, a môžete vyhrať ceny v hodnote viac ako 500 dolárov.

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GearBest.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
AKCIA: Zakúpte si výhodne reproduktory Xiaomi v e-shope GearBest | KUPÓN
27.8.2018
Zdroj: GearBest (blog)

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+