MojAndroid

V e-shope GearBest si teraz môžete zakúpiť skladaciu elektrickú kolobežku z dielne Xiaomi Mijia, ktorá nájde využitie aj vo vašom okolí. Ak máte o takýto produkt záujem, neváhajte, so zľavovým kupónom klesne výsledná cena ešte nižšie!

Náš tip
ZĽAVA: Zakúpte si multimediálny box teraz v AKCII na Gearbeste! | KUPÓN

Elektrická kolobežka Xiaomi Mijia

Praktická skladacia elektrická kolobežka z dielne známej čínskej spoločnosti Xiaomi Mijia ponúkne 700 W elektromotor spolu s maximálnou rýchlosťou až na úrovni 25 km/h. Dojazd na jedno nabitie by sa mal vďaka použitému akumulátoru zastaviť na hodnote 25 kilometrov. Rozmery tohto zariadenia sú 114 x 22 x 15 cm. Váha kolobežky je približne 12 kilogramov a nosnosť do 100 kilogramov. Poteší voliteľná možnosť rozšírenia batérie, a tiež dojazdu na jedno nabitie.

Ak si chcete zakúpiť elektrickú kolobežku Xiaomi Mijia, môžete tak urobiť prostredníctvom e-shopu GearBest. Cena kolobežky sa zastavila na hodnote približne 369 EUR. S využitím zľavového kupónu “IT$OSES2” klesne výsledná cena na hodnotu približne 358 EUR. V prípade, že si chcete kolobežku zakúpiť, poponáhľajte sa. Akcia platí ešte 6 dní, pričom k dispozícii je už len menej ako 200 kusov!

>> Kúpiť elektrickú kolobežku Xiaomi Mijia prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GearBest.

12.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+