MojAndroid
Inzercia 13.február 2018

Čína oslavuje nový rok a s tým sú spojené aj skvelé ZĽAVY v e-shope GearBest. Neváhajte a zakúpte si vybrané produkty za špeciálne akciové ceny! Niektoré akcie sú časovo obmedzené a preto je potrebné sa poponáhľať!

Náš tip
ZĽAVA: Skvelá AKCIA na vybrané smartfóny a príslušenstvo na GearBeste! | KUPÓNY

Projektor Xiaomi

Profesionálny produkt pod svojím celým názvom Xiaomi Mi Ultra Short Projector skrýva skutočný výkon. V kompaktnom tele sa nachádza projektor spojený s multimediálnym centrom ideálnym do vašej spálne alebo obývačky. Využitie nájde tiež vo firemnej sfére na možnosti prezentácie a obľúbia si ho aj fanúšikovia relaxu pri dobrom filme.

Tento projektor obsahuje aj laserovú technológiu ALPD 3.0 od spoločnosti Appotronics. Obrazový výstup je následne realizovaný v mierke až do 150 palcov. Najmenšia veľkosť sa následne zastavila na úrovni 12 palcov. Z podporovaného rozlíšenia nechýba Full HD a ani 4K. 5000 lumenov je naozaj úctyhodné číslo a projektor pritom ponúka rozumné rozmery 41 x 29,1 x 8,8 cm. Váha zariadenia činí následne 7 kilogramov.

Vo svojej výbave ponúka tiež štvorjadrový procesor, 2 GB RAM, 16 GB interného úložiska a systém Android 6.0 spolu s nadstavbou MIUI TV. Multimédia tak pre toto zariadenie skutočne nebudú problémom. Nechýba podpora HDR obrazu, poteší Bluetooth 4.0, Wi-Fi 2,4 GHz a 5 GHz, 3D podpora, podpora DOLBY funkcionality a tiež HDMI port, USB port, Ethernet a audio výstup. Zaujímavosťou je diaľkové ovládanie, ktoré je napájané 2 x AAA batériou.

Projektor s názvom Xiaomi Mi Ultra Short Projector si môžete zakúpiť teraz v špeciálnej zľave o 27% lacnejšie prostredníctvom e-shopu GearBest za sumu približne 1624 EUR!

>> Kúpiť Xiaomi Mi Ultra Short Projector prostredníctvom e-shopu Gearbest! <<

13.február 2018

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

1komentár

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Fantastické zľavy a článok o jednom produkte :D

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+